Astrolojik

Ay Tutulmaları ve İlişkiler

Ay Tutulmaları ve İlişkiler

Elbette , 7. evinize düşen tutulmalar (veya doğum Venüs’e, 7. evinizdeki gezegenlere veya 7. evinizi yöneten gezegene açı yapıyor), ilişki dünyanızın muhtemelen değişimle sarsılacağının sinyalleridir. Ancak tüm ay tutulmaları , hangi eve düşerse düşsün, ilişkileri değerlendirmede kritik anları temsil eder. Bir Ay Tutulması sırasında Güneş ve Ay karşıt konumdadır (Dolunay), bu durum kişisel etkileşimlerimiz aracılığıyla bizi kendimize gösterir. 25 Mart 2024 5°07′ Terazi burcundaki Ay Tutulması, kendimizi olgun, sorumlu ve karşılıklı saygılı ilişkilerde tam olarak sunabilme derecemizi yansıtır.

Romantik bir ilişkisi olmayan veya iyi gitmeyen kişiler için tutulmalar, bir romantizmi bulma veya bitirme zamanlarını işaret edebilir. Peki ya gayet iyi giden romantik bir ilişkiniz ya da ortaklığınız varsa? Birlikteliğiniz bu tutulmalardan sağlam ve güçlü bir şekilde, yalnızca birkaç uzun gecikmeli ayarlamayla geçebilir. Ancak doğum haritanızın geri kalanı bunu doğruluyorsa ve özellikle bu yılki tutulmalar yukarıda bahsettiğim hassas ilişki alanlarını etkiliyorsa, mutlu ilişkinizin göründüğü kadar güvenli olmadığını pekala fark edebilirsiniz.

Öte yandan, hayatımızdaki tek ilişki romantik birliktelikler değildir (sadece en çok takıntılı olduğumuz ilişkilerdir). Peki ya hayatımızdaki, kalabalık bir odada özlem dolu bakışlar ya da yakın fiziksel temas içermeyen ilişkilerin %99,999’u. Yaklaşan ay tutulması aile üyeleri, arkadaşlar, meslektaşlar ve sıradan tanıdıklar arasındaki sıradan insani bağlantılar hakkında ne söyleyebilir? İşte bazı düşünceler:

Eğer Güneş veya Yükselen burcunun 5°07′ yakınında doğduysanız :

Koç/Terazi – Sizinki, romantik ortaklıklarınızda, en yakın arkadaşlıklarınızda ve iş birlikteliklerinizde kritik geçişler yaşama olasılığı en yüksek olan burçlardır . Yeni bir ilişkiye başlayabilir, çalışmayan bir ilişkiyi bırakabilir veya devam eden bir ilişkide önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Özellikle Akrep için bu, kendinizi nasıl sunduğunuza, kendinize ne kadar iyi baktığınıza ve kendi ihtiyaçlarınızı insanların ihtiyaçlarıyla ne kadar etkili bir şekilde dengelediğinize uzun uzun bakmanızı gerektiren bir tutulmadır. sana en yakın.

Boğa/Akrep : İş arkadaşlarınızla , sağlık bakımınızdan sorumlu kişilerle , hizmet hayvanlarıyla , manevi danışmanlarla, gizli düşmanlarla ve eşit olmayan bir ilişkiye sahip olduğunuz kişilerle (örneğin çalışanlar veya birlikte çalıştığınız kişiler) gergin ilişkiler arayın. Hayranlık duyan ama sevginize veya telefon çağrılarınıza karşılık vermeyenler).

İkizler/Yay : Sizin için en çok etkilenmesi muhtemel ilişkiler arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve çeşitli ruh eşlerinizle olan ilişkilerdir; bunlar arasında yaratıcı ve politik müttefikler, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız, ilk başta sevgiyi (veya en azından çekiciliği) paylaştığınız kişiler bulunur. görüş, çalışmalarınızın hayranları ve topluluk, kardeşlik veya ticari kuruluşların diğer üyeleri.

Yengeç/Oğlak : Bu tutulma evinizde , kalbinizde ve kariyer yönünüzdeki değişiklikleri öneriyor . Nereden geliyorsunuz ve nereye gidiyorsunuz? Özellikle krize ve incelemeye tabi olan ilişkiler, ebeveynler ile çocuklar arasındaki , patronlar ile çalışanlar arasındaki ilişkiler ve bir kişinin diğerinden daha fazla statüye sahip olduğu ilişkilerdir.

Aslan/Kova : Bu tutulmalardan en çok etkilenmesi muhtemel ilişkiler arasında komşular, kardeşler, öğretmenler, din adamları ve büyüleyici yabancılar yer alır. Bunlar, hem yakın çevremizle ilişkili olarak hem de daha geniş bir felsefi bağlam içinde kendimizi tanımlamamıza yardımcı olan ilişkilerdir.

Başak/Balık Burcu : İşlerin muhtemelen biraz seksileşeceği yer burası, çünkü bu tutulmalardan en çok etkilenmesi muhtemel ilişkiler kazançlarınızı, mülklerinizi, güvenliğinizi, paylaşılan kaynaklarınızı ve terapistiniz de dahil olmak üzere fiziksel ve/veya psikolojik yakınlığınızı içeren ilişkilerdir. 

Paylaşımlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir